İskenderun’a Bal Gibi Müdür Geldi

0
38
BALAMAN ZIY. 2
BALAMAN ZIY. 2

Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube yönetimi, Aile ve Sosyal Politikalar İskenderun İlçe Müdürlüğü’ne atanan Yılmaz BALAMAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Özçelik-iş Sendikası İskenderun Şube yönetimi, Aile ve Sosyal Politikalar İskenderun İlçe Müdürlüğü’ne atanan Yılmaz BALAMAN’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, İskenderun İlçe Müdürlüğü’ne atanan Yılmaz BALAMAN’a yeni görevinde başarılar dileyerek, verilen her görevi layıkıyla yerine getiren ve başarılı çalışmalara her daim imza atan müdürümüz Yılmaz Balaman, gerek Milli Eğitim sürecinde gerekse Sosyal Politikalar Müdürlükleri görevinde her zaman aktif görev yapmış, sosyal kimliğiyle tanıdığımız değerli bir müdürümüzdür. Kendisine yönetim kurulum adına İskenderun’daki yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Aile ve Sosyal Politikalar İskenderun İlçe Müdürlüğü’ne atanan Yılmaz BALAMAN ise ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek, verilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek için büyük bir özveri ve gayret ile çalıştıklarını vurguladı.

HABER VE FOTO : MÜRSEL SEHER

İskenderun’a Bal Gibi Müdür Geldi İskenderun’a Bal Gibi Müdür Geldi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × 1 =