İskenderun Belediye Meclisi 3 Gündem Maddesiyle Toplandı

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek Belediye Meclis Salonunda toplandı.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı başkanlığında toplanan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşüldü.

Gündem bulunan;

1- İskenderun Kent Merkezi ve yakın çevresine yönelik hazırlanan 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planına ilişkin itirazların değerlendirilerek sonuçlandırılmasına yönelik meclis kararının alınması ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi hakkındaki imar komisyonu raporu,oy birliği ile kabul edildi.
2- İskenderun Akarca, Azganlık, Bitişik, Çınarlı, Cırtıman, Denizciler, Düğünyurdu, Güzelköy, Kaledibi, Karayılan ve Sarıseki Mahallelerinde Kadastro Kanunu kapsamında güncelleme çalışmaları yapılacağından, kadastro ekipleriyle görev yapmak üzere her mahalleden 6’şar kişilik bilirkişi seçilmesi ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi,oy birliği ile kabul edildi.
3- İskenderun Savaş Mahallesinde bulunan ulusal veri tabanında 44 Sokak olarak kayıtlı olan sokağın adının değiştirilerek Cengiz AKYÜZ adının verilmesi ve Büyükşehir Belediye Meclisine teklifi için karar alınması ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü teklifi,oy çokluğu ile kabul edildi.

İskenderun Belediye Meclisi 3 Gündem Maddesiyle Toplandı

Önceki İçerikİskenderun, Arsuz ve Belen’de Elektrik Kesintisi Olacak
Sonraki İçerikÜlke genelinde koronavirüs denetimi gerçekleştirilecek
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.