ATAKAŞ Hatayspor’un Şampiyonluk Kupası İTSO’da Ziyarete Açılıyor

0
60
KUPA ITSO DAAAE 2
KUPA ITSO DAAAE 2

2019-2020 Futbol Sezonunu şampiyon olarak tamamlayan ve Süper Lige çıkan Atakaş Hatayspor’un Şampiyonluk kupası bir hafta süre ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında sergilenecek.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının ev sahipliğinde gerçekleştirilen protokol de Hatay spora sponsor olan Atakaş Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Recep Atakaş, Hatay’ın Spor alanında gelişmesi için iş dünyası olarak ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütü Savaş ile Hatayspor yöneticilerin hazır bulunduğu protokol imza töreni, İTSO Halil Şahin Meclis salonunda gerçekleştirildi.
Protokol imza töreni sonrası Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç Dr. Lütfü Savaş İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a günün anısına Hatayspor imzalı fotoğraf ve kupa hediye etti.
Öte yandan Atakaş Hatayspor’un şampiyonluk kupasının İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası girişinde sergileneceği ve vatandaşların bir hafta süreyle kupayı görebilecekleri belirtildi.

ATAKAŞ Hatayspor’un Şampiyonluk Kupası İTSO’da Ziyarete Açılıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − one =