Başkan Fatih Tosyalı ve AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel Bayram Tatilinde De Mesaisinde

0
25
iskenderun belediyesi 1
iskenderun belediyesi 1

Mahalle mahalle gezerek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Kurban Bayramı tatilinde de sahadaydı.
Başkan Fatih Tosyalı,AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Denizciler Mahallesi Muhtarı Ali Rıza Kekeç ile birlikte Denizciler bölgesinde yapılması planlanan sosyal alanların yerlerinde incelemelerde bulundu.
Tek amaçlarının bölge halkına hizmet etmek olduğunu belirten Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”Bizler vatandaşımızın daha güzel, refah ve mutlu bir ilçede yaşaması için çalışıyoruz. Mahallelerimizin sıkıntılarını biliyor, yaşanan sorunları ortadan kaldıracak projeler üretiyoruz. Vekilimiz ve muhtarımız ile bir araya gelerek bölgede yapılması planlanan projeleri yerlerinde inceledik.Fikir alışverişinde bulunduk” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Kıymetli hemşerilerimize hizmet noktasında çalışmalarımızı sürdüreceğiz.Bu çerçevede muhtarlarımızın görüşleri ve düşünceleri bizler için çok önemli.Önemli olan faydalı ve verimli hizmetler yapabilmek .Çalışmalarımızı ortak akıl çerçevesinde sürdürmeye devam edeceğiz.Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür” şeklinde konuştu.

Başkan Fatih Tosyalı ve AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel Bayram Tatilinde De Mesaisinde Başkan Fatih Tosyalı ve AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel Bayram Tatilinde De Mesaisinde Başkan Fatih Tosyalı ve AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel Bayram Tatilinde De Mesaisinde

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 + eighteen =