İskenderun Belediyesi Zabıtası Pazar Yerlerinde Denetimlerini Sürdürüyor

0
17
pazar denetim 1
pazar denetim 1

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Koronavirüs (covid-19) salgını nedeniyle Bilim Kurulunun tavsiyeleri, İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda İl ve İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurullarının pazar yerlerinin kurulması ve işleyişine yönelik aldığı karar ve önlemler doğrultusunda pazar denetimleri aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Salı Pazarı ve Sarıseki semt pazarlarında denetimlerini ve kontrollerini sürdüren Başkan Yardımcımız yönetimindeki Zabıta Müdürlüğü ekipleri, sosyal mesafe konusunda pazar esnafımıza ve alışveriş yapan vatandaşlarımıza hatırlatmalarda bulundu ” dedi.
Başkan Tosyalı, ”Ekiplerimiz diğer yandan da pazar giriş ve çıkışlarında halkımıza dezenfektan, maske ve eldiven dağıtımı gerçekleştiriyor. Birlikte Başaracağız ” şeklinde konuştu.

İskenderun Belediyesi Zabıtası Pazar Yerlerinde Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıtası Pazar Yerlerinde Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıtası Pazar Yerlerinde Denetimlerini Sürdürüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × three =