İTSO’da Video Konferans Yöntemiyle Meclis Toplantısı Yapıldı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında Korona virüs (Covid-19) tedbirleri dikkate alınarak video konferans yöntemiyle Meclis toplantısı gerçekleştirildi.
Yeterli çoğunluğun sağlandığı Olağan Meclis toplantısı İTSO Meclis Başkanı Okan Belli Başkanlığında gerçekleştirildi.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri ve İTSO Genel sekreter yardımcısı Özkan Yalçın’ın hazır bulunduğu Meclis toplantısına, Meclis üyeleri Korona virüs tedbirleri kapsamında cep telefonları ile canlı olarak bağlandılar.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Meclis toplantısında yaptığı konuşmasında; “Tedbirler dikkate alınarak olağan Meclis toplantısını birlikte gerçekleştiriyoruz. Bu sürecin bir an önce sona ermesi, ülkemizin ekonomik, sosyal yönden normale dönmesini istiyoruz” dedi.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis toplantısına Telekonferans yöntemiyle bağlanan Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Tuncay Paşaoğlu, İTSO Meclis üyeleri Levent Kılıççıoğlu Levent Çam ve Sezer Kara gündemdeki konular ile ilgili söz aldılar.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası olağan Meclis toplantısında gündemdeki konular görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

İTSO’da Video Konferans Yöntemiyle Meclis Toplantısı Yapıldı İTSO’da Video Konferans Yöntemiyle Meclis Toplantısı Yapıldı İTSO’da Video Konferans Yöntemiyle Meclis Toplantısı Yapıldı

Önceki İçerikHaftasonu Elektrikler Kesik Olacak
Sonraki İçerikTÜRKİYE GENELİ 23 NİSAN KONULU ÖDÜLLÜ RESİM YARIŞMASI SONUÇLARI
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.