Atakaş Şirketler Grubundan Açıklama

0
7
atakaş 1
atakaş 1

ATAKAŞ ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI RECEP ATAKAŞ’IN BASIN AÇIKLAMASI

Küresel Corona Virüs salgınına karşı milli dayanışmanın önemine vurgu yaparak salgın süresince tüm şirketlerimizde çalışanlarımızın işlerine devam edeceğini duyurdu.
Çin’in Wuhan kentinde başlayıp kısa sürede bütün dünyaya yayılan ve ülkemizi de etkileyen Corona Virüs salgınına karşı devlet ve millet olarak büyük mücadele sürecine girmiş bulunmaktayız.

Millet olmak iyi günde, kötü günde, kederde ve kıvançta birlikte olmak, milli dayanışma demektir. Bizler bu bilinçle bu mücadele sürecinde yer almak amacıyla;
Her zaman ATAKAŞ Ailesinin bir ferdi olarak gördüğümüz 1109 çalışanımızı, Corona Virüs nedeniyle işinden ayırmayacağız, ücretsiz izine çıkarmayacağız, maaşlarında hiçbir şekilde indirime gitmeyeceğiz.

Devletimizin ihtiyaç sahibi işletmeleri desteklemek amacıyla verdiği kısa çalışma ödeneğine devletimize yük olmamak için müracaat etmeyeceğimizi de tüm çalışanlarımıza duyururuz.
Bu zorlu süreci ATAKAŞ Grubu olarak yapacağımız fedakârlıklarla aşacağımıza inanıyoruz.

Ayrıca kendi hayatlarını hiçe sayarak, milleti bu virüs belasından kurtarmak için gece gündüz demeden çalışan ülke genelindeki tüm sağlık çalışanlarımıza, bu mücadelede milletimize hizmet için fedakârca kahramanca görev yapan kamu, özel, tüm yetkili ve görevlilere ATAKAŞ Grubu olarak şükranlarımızı sunarız.

SAYGILARIMLA,
ATAKAŞ ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU BAŞKANI
RECEP ATAKAŞ

Atakaş Şirketler Grubundan Açıklama Atakaş Şirketler Grubundan Açıklama Atakaş Şirketler Grubundan Açıklama Atakaş Şirketler Grubundan Açıklama

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × five =