Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Belediyeden Emekli Olan Personelimizin Alacakları Ödendi

0
8
5 3
5 3

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz personellerinden 32 çalışma arkadaşımız uzun yıllar süren hizmetlerini tamamlayarak bu ay itibari ile emekliye ayrılmışlardır ” dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada, belediyeden emekli olan personellere yeni hayatlarında sağlıklı, huzurlu günler temenni etti.
Emekli personellere şimdiye kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Başkan Fatih Tosyalı, şunları kaydetti:
“Belediyemiz personellerinden 32 çalışma arkadaşımız uzun yıllar süren hizmetlerini tamamlayarak bu ay itibari ile emekliye ayrılmışlardır. Her bir çalışma arkadaşımıza yeni hayatlarında sağlıklı, huzurlu günler temenni ediyorum. Toplamda 6.285.383.- TL’lik maddi özlük hakları bugün itibari ile arkadaşlarımızın banka hesabına defaten yaptırılmıştır.
Göreve geldiğimiz günden bu tarafa emekli olan toplamda 62 çalışanımıza maddi Özlük hakları olarak toplam 10.789.366 TL ödeme yapılmıştır. Emekli olarak 2. Baharlarını yaşamaya başlayacak olan sevgili çalışma arkadaşlarımın her birine canı gönülden teşekkür ediyorum.”

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Belediyeden Emekli Olan Personelimizin Alacakları Ödendi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + two =