İskenderun Belediyesi Zabıtası “Fahiş Fiyat” Denetimlerini Sürdürüyor

0
37
9 1
9 1

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri işyerlerinde fiyat denetimini sürdürüyor.
Ekipler, koronavirüs nedeniyle talebin arttığı hijyen ürünlerinde fiyat anormal fiyat artışının önüne geçmek için denetimlerini periyodik olarak gerçekleştirmeye devam ediyor.
Zabıta ekipleri, zincir marketler, medikal malzeme satan firmalar, dezenfekte ürünler, maskeler, kolonya, temizlik malzemeleri, gıda maddelerinde anormal fiyat artışı ve stokçuluk olup olmadığı yönünde denetim yaptı.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “virüs fırsatçılığına izin vermeyeceklerini” ifade ederek denetimleri periyodik olarak sürdüreceklerini vurguladı.
Başkan Tosyalı, “Yaptığımız denetimlerde herhangi bir olumsuzluğa rastladığımız takdirde Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü, İlçe Tarım Müdürlüğüne tespitlerimizi ulaştıracağız. Belediye olarak bizlerde gerekli yasal işlemlerin yapacağız.” ifadesinde bulundu.

İskenderun Belediyesi Zabıtası “Fahiş Fiyat” Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıtası “Fahiş Fiyat” Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıtası “Fahiş Fiyat” Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıtası “Fahiş Fiyat” Denetimlerini Sürdürüyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 5 =