AK Parti 19. Dönem Siyaset Akademisi dersleri başladı

0
29
Siayaset Akademisi 5
Siayaset Akademisi 5

AK Parti 19. Dönem Siyaset Akademisi dersleri, Prof. Dr. Ahmet Nohutçu ve Hakan Turgut’un katılımıyla Erol Bilecik Konferans Salonu’nda başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, Siyaset Akademisi’nde çok önemli derslerin ve oldukça donanımlı hocaların olduğunu belirtti. Başkan Yeloğlu, “Öncelikle kendi özgür iradenizle bu eğitimlere katıldığınız için sizleri tebrik ediyorum. Çok şanslısınız çünkü çok değerli hocalarımızdan Siyasi Tarih ve Yöneticilik gibi önemli dersler öğreneceksiniz. Sizler gibi eğitime önem veren, işi uzmanından öğrenen arkadaşlar siyasette söz sahibi olsunlar. Bizler de partimiz ve memleketimiz emin ellerde diye sevinelim. Hocalarımız çok kıymetli, bilgi birikimleri yüksek, entelektüel insanlar.Bu sebeple derslerin oldukça verimli geçeceğine inanıyorum. Hepinize hayırlı dersler diliyorum” ifadelerini kullandı.
AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, tüm dünyada hızla yaygınlaşan Korona Virüs ile ilgili de açıklamalarda bulundu. Başkan Yeloğlu, “Hepinizin bildiği gibi Cumhurbaşkanımız şimdilerde tokalaşma yerine gönül selamı veriyor. Bizler de aramızda bu gönül selamını yaygınlaştıralım tokalaşmalara, sarılmalara bir süre ara verelim. Bu sayede Korona Virüsünden en az şekilde etkilenelim inşallah” şeklinde konuştu.
Yeloğlu’nun konuşmalarının ardından Prof. Dr. Ahmet Nohutçu ve Hakan Turgut ders sunumlarını gerçekleştirdiler. Derslere katılım gösteren AK Parti Hatay İl Yönetim Kurulu Üyeleri, keyifli ve bilgilendirici bir ders olduğunu ifade ederek Siyaset Akademisi’nden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

AK Parti 19. Dönem Siyaset Akademisi dersleri başladı AK Parti 19. Dönem Siyaset Akademisi dersleri başladı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × four =