Türk Eğıitim – Sen Çalıştay Raporu

0
6
YAVUZ1
YAVUZ1

Türk Eğıtım -Sen Calıstay Raporunu MİLLETVEKİLLİ ABDULKADİR ÖZEL VE İSKENDERUN İLCE MİLLİ EĞİTİM YÖNETİCİLERİYLE PAYLAŞTI

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim YANIK ve Sube Yoneticileri Akp Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve İlce Milli Eğitim yoneticilerini ziyaret edererek calIstay raporunu paylastilar. Sube Başkanı Yanik ziyaretler sonrası su acıklamayı kamuoyuyla paylast:

“Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube olarak 8 Şubat 2020 tarihinde İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdiğimiz “İskenderunda Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri çalıştayı ” sonuç raporunu İskenderun çalışma ofisinde ziyaret ettiğimiz Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Sayın Abdulkadir OZEL’e takdim ettik. Böyle ciddi bir çalışmanın bölge eğitimine katkı sağlayacağını söyleyen Sayın vekil raporda belirtilen sorun ve çözüm önerilerinin uygulamada karşılık bulması için mutlaka takipçisi olacağını belirtti. Ayrıca İskenderun ilçemizde ki bazı okulların dönüşümü ile ilgili okul ziyaretlerimizde öğretmen arkadaşlarımızın bize ilettiği isteklerini Sayın Abdulkadir ÖZEL’e ilettik. Sonuç Raporunda ki hususların ve meslektaşlarımızın isteklerinin takipçisi olacağını belirten Sayın vekile ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte İskenderun İlçe milli eğitim Müdürlüğünü de ziyaret ederek çalıştay raporumuzu İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KÖSEOĞLU ve Şube Müdürleriyle de paylaştık. İlçe Milli Eğitim Müdürü sonuç raporunu alarak değerlendireceklerini faydalanacaklarını söyledi, İlçe Milli eğitim Müdürü Sayın Kemal KÖSEOĞLU eğitim Öğretimde başarının yakalanması için tüm paydaşların ciddi bir şekilde üzerine düşeni yapması gerektiğini bunun bir kişiyle veya bir kurumla olamayacağını belirtti. Daha sonra bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti. Yapılan bu Çalıştay da ulaşılan verilerin uygulamada karşılık bulması için kendilerine ışık tutacağını söyleyen İlçe Milli Eğitim yöneticilerine teşekkür ediyoruz. Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube olarak 8 Şubat 2020 tarihinde İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdiğimiz “İskenderun’da Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri Çalıştayı ” sonuç raporunu önümüzde ki günlerde İskenderun Eğitim Öğretimine katkı sağlayacağını düşündüğümüz kişi ve kurumlarla paylaşmaya devam edeceği” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Türk Eğıitim – Sen Çalıştay Raporu Türk Eğıitim – Sen Çalıştay Raporu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + 6 =