Arsuz’da ‘12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Mimar Sinan Çok Programlı Anadolu Lisesi tarafından gerçekleştirilen “12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programına” katıldı.
Arsuz Kaymakamlığı Rhosus Konferans Salonunda gerçekleştirilen anma programına, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Belediye Başkan Yardımcısı Sami Üstün, Daire Müdürleri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, Muhtarlar, Okul Müdür ve öğrencileri katıldı.
12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olma üzere tüm şehitler anısına bir dakikalık saygı duruşu, akabinde istiklal marşının okunması ile başladı. Günün anlam ve önemini belirten konuşma, Mimar Sinan Çok Programlı Anadolu Lisesi müdürü Deniz Enez Mukan tarafından gerçekleştirildi. Öğrencilerin hazırlamış olduğu gösterilerin ardından, ilçe genelindeki okullar arasında düzenlenen; ‘İstiklal Marşını En Güzel Okuma Yarışması’nda dereceye giren öğrencilere ödülleri takdim edilerek program sona erdi.

Arsuz’da ‘12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi Arsuz’da ‘12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi Arsuz’da ‘12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi Arsuz’da ‘12 Mart İstiklal Marşının Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı Düzenlendi

Önceki İçerikUzm. Klinik Psikolog Yazar, Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Sonraki İçerikKırıkhan Şehidini Sonsuzluğa Uğurladı
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.