İskenderun’a 43 Km’lik Bisiklet Yolu Yapılacak

0
68
bisiklet yolu
bisiklet yolu

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesinin hayırlı uğurlu olmasını diledi.
İskenderun Belediyesi brifing salonunda İskenderun Belediyesi, HBB ve İskenderun Teknik Üniversitesi işbirliği ile İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesi ile ilgili protokol HBB Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli’nin katılımları ile imzalandı.
Düzenlenen imza protokol töreninde ilk olarak projenin teknik detayları hakkında görsel sunum eşliğinde bilgiler verildi.
İSKENDERUN’MUZA HAYIRLI OLSUN
Ardından bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, projenin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek ,”İskenderun’umuza, Belediyemiz, HBB ve İskenderun Teknik Üniversitesi işbirliği ile yapılacak olan “İskenderun Bisiklet Yolu Projesi” ile ilgili protokolümüzü belediyemizin brifing salonunda HBB Başkanımız Lütfü Savaş, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Türkay Dereli ile birlikte imzaladık. İlk etapta 17 km daha sonra ikinci etapta 25 km toplamda 43 KM bisiklet yolu yapılacak. İskenderun’umuza değer katacak olan proje emeği geçenlere ve işbirliklerinden dolayı HBB Başkanımıza ve İSTE Rektörümüze katılımlarından dolayı konuklarımıza teşekkür ediyorum. Düzenlenen imza protokol törenin hayırlar getirmesini diliyorum. İskenderun’a Değer.” dedi.
İSTE Rektörü Türkay Dereli ise yaptığı konuşmada İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesinin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek emeği geçen herkese teşekkür etti.
HBB Başkanı Lütfü Savaş, böyle bir projenin gerçekleşecek olmasından dolayı memnun olduklarını belirterek projenin İskenderun’umuza ve İlimize hayırlı olmasını diledi.
Yapılan konuşmaların ardından HBB Başkanı Lütfü Savaş, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli İskenderun’a yapılacak olan bisiklet yolu projesi ile ilgili protokolü imzaladı.

İskenderun’a 43 Km’lik Bisiklet Yolu Yapılacak İskenderun’a 43 Km’lik Bisiklet Yolu Yapılacak İskenderun’a 43 Km’lik Bisiklet Yolu Yapılacak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nine + 14 =