Maliye Bakanlığı Müfettişlerinden Muhasebeciler Odasın Nezaket ziyareti

Adana’dan gelen Maliye Bakanlığı Müfettişlerinden Suat Temelli ve Mustafa Sefa Mazlum, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasına Nezaket ziyaretinde bulundular.
İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerinin hazır bulunduğu ziyarette, mevzuatlarla ilgili karşılıklı fikir alış verişinde bulunuldu.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım, İskenderun’da Muhasebeciler Odası ve mükelleflerin genel durumu hakkında bilgiler verdi.
Adana’dan gelen Maliye Bakanlığı Müfettişlerinden Suat Temelli ve Mustafa Sefa Mazlum, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimine günün anısına Doç.Dr.Neslihan Coşkun Karadağ ve Vergi Müfettişi Mustafa Sefa Mazlum’un yazmış olduğu ‘Yasal idari ve Yargısal Boyutta Vergi İncelemelerinde Mükellef Hakları’ Konulu kitabı İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası yönetimine takdim ettiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here