İTSO ile Serbest Muhasebeciler Odası İşbirliğiyle Dijital Hizmet Vergisi Semineri düzenlendi

0
30
MUH6
MUH6

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler İşbirliğiyle TÜRMOB Eğitmeni Nedim Boz, “Dijital Hizmet Vergisi, Turizm Beyannamesi Değerli Konut Vergisi, Binek Otomobil vergi uygulaması 7194 sayılı yasa değişikliği ve Gelir Vergisi Beyannamesi yapımında özellikli konular” semineri düzenlendi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen seminer öncesi Şahin Selçuk ve İlkay Çıplak’a çalışma ruhsatı belgeleri takdim edildi.

Seminerin açılış konuşmasını yapan İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım, “Sürekli mevzuatların değiştiği mesleğimizde artık yükümüz çok ağırlaştı ve bu yükü kaldıramaz hale geldik. Oda olarak özellikle dijitalleştiğimiz dünyada mevzuatların sürekli değişmesinden dolayı bu tür eğitimler düzenliyoruz. Meslektaşlarımız da bu mevzuatlar karşısında zaman zaman zorlanıyorlar. Bu nedenle bizlerde Oda olarak sürekli eğitim toplantıları düzenliyor ve alanında en uzman kişileri getirerek siz değerli meslektaşlarımızla buluşturuyoruz. Bu günde “Dijital Hizmet Vergisi, Turizm Beyannamesi Değerli Konut Vergisi, Binek Otomobil vergi uygulaması 7194 sayılı yasa değişikliği ve Gelir Vergisi Beyannamesi yapımında özellikli konular hakkında sizleri en yetkili uzman eğitmenimiz tarafından sizleri bilgilendireceğiz” dedi.
Yoğun katılımla gerçekleşen seminerde TÜRMOB Eğitmeni Nedim Boz, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Dijital Hizmet Vergisi, Turizm Beyannamesi Değerli Konut Vergisi, Binek Otomobil vergi uygulaması 7194 sayılı yasa değişikliği ve Gelir Vergisi Beyannamesi yapımında özellikli konular hakkında katılımcılara sine vizyon destekli bilgiler verildi.
İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım, seminer sonunda TÜRMOB Eğitmeni Nedim Boz’a günün anısına plaket takdim etti.

İTSO ile Serbest Muhasebeciler Odası İşbirliğiyle Dijital Hizmet Vergisi Semineri düzenlendi İTSO ile Serbest Muhasebeciler Odası İşbirliğiyle Dijital Hizmet Vergisi Semineri düzenlendi İTSO ile Serbest Muhasebeciler Odası İşbirliğiyle Dijital Hizmet Vergisi Semineri düzenlendi İTSO ile Serbest Muhasebeciler Odası İşbirliğiyle Dijital Hizmet Vergisi Semineri düzenlendi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − eleven =