İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, imar planın askıya çıkarılacağını belirtti.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“İskenderun Kent Merkezi ve yakın çevresine yönelik yaklaşık 3250 Hektar büyüklüğündeki 1/1000 ölçekli Revizyon Uygulama planı; onaylama süreci en kısa zamanda tamamlanarak değerli İskenderunlu hemşerilerimizin kullanımına açılmıştır.
İmar Planımız 22.01.2020 – 21.02.2020 tarihleri arasında belediye binası yanı eski evlendirme dairesinde askıya çıkarılacaktır. Büyük memnuniyetle bilgilerinize sunarız.”

 

1 YORUM

  1. Belediyenin tökezlemesi diyelim. Bir çok bına ve bu binaları kullanan vatandaşlar mağdur oldu ve mağdurlukları hala devam ediyor. Bina kullanım belgesi verilmediği için vatandaşların ne kadar mağdur durumda kaldığını yazmama gerek yok sanırım! Bir örnek vereyim: bina kullanım belgesi alamadığımız için 22 dairelik binada tek saat üzerinden şantiye su parası ödemek zorunda kaldık. Su tarifesi normalin 5 misli tahsil edildi. Bence düpedüz soygunculuk!
    Vatandaşları mağdur bırak ve sonra bürokrasi adı altında haksız yere 5 misli su parası al! Adalet bunun neresinde? İlgili merciler, sorumlular, çözüm üretmei gerekenler hala kış uykusunda. Aylar önce yazdıklarımı da okuyun lütfen ve ne kadar vurdum duymaz olduğunuzun farkına varın! Hala iyi uykular!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × three =