İskenderun Belediyesi Bekbele’de “Urfa Sıra Gecesi “Düzenledi

İskenderun Belediyesi tarafından kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde Bekbele Düğün Salonunda “Urfa Sıra Gecesi” eğlencesi düzenlendi.
Düzenlenen programa Belediye Başkan yardımcıları Ahmet Keskin, Doç. Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Düzenlenen gecede sahne alan çekirge saz gurubu birbirinden güzel türküleri seslendirdi.
Grubun seslendirdiği türkülere protokolün yanı sıra salonu dolduran vatandaşlarla zaman zaman eşlik etti.
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediyemiz tarafından kültür ve sanat etkinlikleri çerçevesinde Bekbele Düğün Salonunda “Urfa Sıra Gecesi” eğlencesi düzenlendi. Düzenlenen programa katılan Belediye Başkan yardımcılarımız Ahmet Keskin ve Doç. Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca hemşehrilerimize selamlarımızı ileterek bu güzel geceye katılımlarından dolayı Urfa Sıra Gecesi ekibine ve kıymetli İskenderunlu hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
İskenderun Belediyesi Bekbele’de “Urfa Sıra Gecesi “Düzenledi İskenderun Belediyesi Bekbele’de “Urfa Sıra Gecesi “Düzenledi İskenderun Belediyesi Bekbele’de “Urfa Sıra Gecesi “Düzenledi

Önceki İçerikİskenderun Belediyesinden “Ara Tatil Etkinlik Okuluna”Davet
Sonraki İçerik“Yürekler dile geldi” öykü kitabın tanıtımı yapıldı
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.