Güldür Güldür Show’un Hüseyin’i, Erdem Yener’den; “El Birliği Projesi’ne Destek

El Birliği Projesine destek olmak amacıyla, Bahçeşehir Kolejinde söyleşi programına gelen ünlü tiyatrocu Erdem Yener, proje sorumlusu Osman Güneri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal Ayvazoğlu, Bilge Kırtasiye ortaklarından Ramazan Kaya ve beraberindeki misafirlerimiz, Belediye Başkanımız İbrahim Gül’ü makamında ziyaret etti. Koyu bir sohbet ortamında geçen ziyaretin ardından söyleşi programında tiyatrocu Erdem Yener sevenleriyle bir araya geldi.
Belen ilçemizde yer alan okul sahalarına oyun alanları çizmek ve öğrencilerin kullanacağı spor malzemelerini temin etmenin yanı sıra, öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmeyi de amaçlayan ve yaklaşık iki aydır hızla devam eden “El Birliği Projesi’ne” Galatasaray, Hatayspor, Trabzonspor, Diyarbakırspor gibi köklü kulüplerin de desteklemesiyle proje çığ gibi büyüdü.
1881 yılında İskenderun’un Yıldırım Tepe mahallesinde doğan ve Fevzi Çakmak İlkokulu, 5 Temmuz Orta Okulu ve İskenderun Lisesinde eğitim hayatını sürdüren ve şu anda ilçemizde ikamet eden ailesi nedeniyle, ünlü tiyatrocu Erdem Yener’de sosyal medyadan yaptığı destekle, projeye olan inancını dile getirmişti.
Bu kapsamda ilçemizde yapılacak olan söyleşi programına gelen Erdem Yener, Bahçeşehir Koleji konferans salonunda öğrencilerle keyifli bir söyleşi yaptı; Hayat hikayesinin yanı sıra başından geçen ilginç olayları da anlatımının ardından, öğrencilerin sorularını cevapladıran Yener, program sonunda projede emeği geçen başta Osman Güneri öğretmene, Belen Belediyesine, Bilge Kırtasiye’ye, Bilgin Pastanesine ve tüm destekçilerine teşekkürlerini ileterek, programın sonunda öğrencilerle günün anısına fotoğraf çektirdi.

Güldür Güldür Show’un Hüseyin’i, Erdem Yener’den; “El Birliği Projesi’ne Destek Güldür Güldür Show’un Hüseyin’i, Erdem Yener’den; “El Birliği Projesi’ne Destek Güldür Güldür Show’un Hüseyin’i, Erdem Yener’den; “El Birliği Projesi’ne Destek Güldür Güldür Show’un Hüseyin’i, Erdem Yener’den; “El Birliği Projesi’ne Destek

Önceki İçerikArsuz’da Kapanan Yol Trafiğe açıldı
Sonraki İçerik2020 asgari Ücreti Belli Oldu