17 Aralık tarihinde ”İskenderun’da Şırınga Çikolata Denetimi Yapılıyor mu?” başlıklı yapmış olduğumuz haberin ardından İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ‘şırınga çikolata’ ve benzeri ürünlerin denetimini yaptı.

Zabıta Müdürlüğü ekipleri farklı illerde iki çocuğun yaşamını yitirmesine yol açan ‘şırınga çikolata’ denen ürün ile ilgili kent genelinde bakkallar da ve marketlerde satılıp satılmadığını tespit etmek amacıyla denetim gerçekleştirdi.
Ekipler; temizlik, hijyen ve gıda ürünlerinin son kullanım tarihine yönelik kontrollerde de bulundu.
Zabıta ekiplerinin sıkı denetim uyguladığının altını çizen Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,”En değerli varlığımız olan çocuklarımızın hayatını tehdit eden, sağlığını bozan her türlü gıda ürününün satışına yönelik kontrol ve denetimler, Zabıta Müdürlüğümüz tarafından devam etmektedir. Başta her türlü gıda satışı yapılan işletmelerin sahiplerinden de gereken hassasiyeti ve duyarlılığı bekliyoruz”dedi.

İskenderun Belediyesi ‘Şırıngalı Çikolata’ Denetimi Gerçekleştirdi İskenderun Belediyesi ‘Şırıngalı Çikolata’ Denetimi Gerçekleştirdi İskenderun Belediyesi ‘Şırıngalı Çikolata’ Denetimi Gerçekleştirdi İskenderun Belediyesi ‘Şırıngalı Çikolata’ Denetimi Gerçekleştirdi

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 2 =