İTSO’da ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ seminer düzenlendi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler işbirliği ile ‘Kişisel verilerin korunması kanunu’ konulu seminer yoğun ilgi gördü.
Seminerde İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım ve yönetim kurulu üyesi sayman Serdar Tümkaya, Hasan Recai Genç’e Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Çalışma Ruhsatı belgesini takdim ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Seminere konuşmacı olarak TÜRMOB Eğitmeni Serkan Sünmez katılımcılara sine vizyon destekli olarak detaylı bilgiler verdi.
Seminerin açılış konuşmasını yapan İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım, İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler olarak eğitimlerimiz aralıksız devam ediyor. Bizlere bu imkanı sağladığı için İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine de ayrıca teşekkür ediyoruz. Mesleğimizde mevzuatlarımız çok genişledi, Her geçen gün yeni kanun ve veriler karışımıza çıkıyor. Bizler de bu kanunları öğrenmek ve dijital çağa ayak uydurmak zorundayız. Muhasebeciler olarak son günlerin en çok gündem konusu olan ve hepimizi çok yakından ilgilendiren kişisel verilerin korunması kanunu ile ilgili bu gün buradayız. Seminerimizin katılımcılar için faydalı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Seminere konuşmacı olarak TÜRMOB Eğitmeni Serkan Sünmez, katılımcılara Kişisel verilerin korunması kanunu ile ilgili son gelişmeleri, yükümlülükler ve yaptırımları, idari ve teknik tedbirler, veri sorumluları sicili, verbise kayıt süreci ile ilgili detaylı bilgiler verdi.
Seminerde İskenderun Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Merih Hasan Yıldırım ve Başkan yardımcısı Leyla Eren günün anısına TÜRMOB Eğitmeni Serkan Sünmez’e plaket takdim ettiler.

İTSO’da ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ seminer düzenlendi İTSO’da ‘Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ seminer düzenlendi

Önceki İçerikEngelli Çocuklar Engelsiz Bir Dünya İçin Yürüdü
Sonraki İçerik“Yeşil Arsuz’u Seviyorum” Protokolü İmzalandı