Hizmet-İş Sendikası Engelleri Kaldırıyor

Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube yönetimi İskenderun Belediyesi Engelsiz Atölyesinde bulunan Engel (siz) vatandaşları ziyaret ederek bu Anlamlı günleri hakkında istişarelerde bulundular.
Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanlığınca, Dünya Engelliler Günü Haftası etkinlikleri kapsamında İskenderun Belediyesi Engelsiz Atölyede bulunan Engel(siz) vatandaşlar ziyaret edildi gönülleri alındı.
Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Yetim, Şb. Bşk. Yrd. Ömer Kocaoğlan, Kadın Komite Bşk. Özlem Akkatoğlu ve beraberinde Kadın Komitesi üyeleri Belgin Öz, Kültür-Sanat Komite Bşk. Süleyman Yanardağ ve beraberlerin de diğer üyelerle birlikte ziyaret gerçekleştirildi.
Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube yöneticilerini karşılarında gören ve ziyaretten dolayı oldukça mutlu oldukları gözlenen İskenderun Belediyesi Engelsiz Atölyesi Engel(siz) vatandaşlar ile sendika yöneticileri arasında karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu.
Hizmet-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Yetim ziyaret ile ilgili yaptığı değerlendirmesinde; ”Aslında Hepimiz bir engelli adayıyız, yarın ne olacağını kimse bilemez. Önemli olan bu konuda duyarlı olmak ve bu insanlarımızı unutmamız her an yanlarında olmamız gerekir” dedi.

PAYLAŞ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here