Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, ilk olarak engelli vatandaşlar ile belediye 5 Nolu sosyal tesislerinde düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi.
Burada engelli vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Fatih Tosyalı, belediye olarak engelli vatandaşların her zaman yanında olmaya devam edeceklerini belirterek engelli bireylere karanfil dağıttı.

Ardından 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile Atatürk Anıt Alanında düzenlenen çelenk sunma törenine katılan Başkan Fatih Tosyalı, tüm engelli vatandaşların Engelliler Gününü kutlayarak aileleri birlikte sağlıklı, mutlu bir hayat geçirmelerini temenni etti.

Daha sonra İskenderun Belediyesine ait Engelsiz Atölyede eğitim gören kursiyerler tarafından hazırlanan el sanatları sergisinin açılışını gerçekleştiren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, serginin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı.

Göreve geldikleri ilk günden bugüne kadar toplumun her kesimine hizmet götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Bugün burada bu anlamlı günde İskenderun Engelliler Spor Kulübüne yer tahsis ve açılış törenini gerçekleştirdik. Hayırlı uğurlu olsun. Tüm sporcularımıza başarılar diliyorum. Sizlerin de her zaman yanındayız” şeklinde konuştu.
Başkan Fatih Tosyalı, engelli vatandaşların bir gün değil her gün yanlarında olduklarını belirtti Başkan Fatih Tosyalı, engelli vatandaşların bir gün değil her gün yanlarında olduklarını belirtti Başkan Fatih Tosyalı, engelli vatandaşların bir gün değil her gün yanlarında olduklarını belirtti

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + nineteen =