Hatay Valiliği himayesinde Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Müdürlüğü ve İskenderun Teknik Üniversitesinin ortak organizasyonu ile bu yıl 12.cisi düzenlenen Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam (HİKAF) fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı.
İskenderun Teknik Üniversitesi merkez kampüsünde ‘Bu Fuarda onlarca firma ve binlerce iş var’ sloganıyla açılan fuar iki gün boyunca açık kalacak.
İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Türkay Dereli, MKÜ Rektörü Hasan Kaya, İŞKUR Hatay İl Müdürü Ziya Yüksel, SGK Hatay İl müdürü Hamit Bal, MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Abdullah Bozatlı, TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Dablan Fuarın ilk gününde davetliler ile birlikte açılan stantları gezerek, firma yetkilileri ile görüştüler.
İskenderun’da istihdama değer katan fuara ilginin oldukça yüksek olduğu gözlendi. İskenderun Teknik Üniversitesinde Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında stant açan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını da ziyaret eden protokol üyeleri ve davetliler, toplu fotoğraf çekindiler. Fuarda Hatay Genç Girişimciler Kurulu da stant açarak, Genç Girişimciler ile buluştu.

İTSO Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında İTSO Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında İTSO Hatay İnsan Kaynakları ve İstihdam Fuarında

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 2 =