Arayıl tatili dolayısı ile İskenderun Belediyesi Çocuk Şenliği düzenlendi.
Atatürk Anıt Alanında gerçekleşen etkinliğe çocuklar ve aileleri yoğun bir ilgi gösterdi.
Programda yüz boyamadan, matrak oyununa, yavaş bisiklet sürmeden, ip atlamaya kadar
Birçok etkinlik yapıldı.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz tarafından geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yönelik olarak Atatürk Anıt Alanında kurumlarımız ile işbirliği ile düzenlemiş olduğumuz “Çocuk Şenliğine” Kaymakamımız, milletvekilimiz, öğrencilerimiz ve kıymetli hemşerilerimiz ile birlikte katıldık. Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinler düzenlemeye devam edeceğimizi belirterek organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettik ”dedi.

Amaçlarının çocukların mutlu olacağı programlar düzenlemek olduğunu belirten Başkan Fatih Tosyalı, “İlçemizde her yönüyle devam eden çalışmaların yanında çocuklarımızın da mutlu olması hedefiyle durmadan çalışıyoruz. Programımıza olan ilgiden dolayı çok mutlu olduk. Etkinlikler ile çocuklarımızın mutluluğuna şahit olduk. Bu düşünceler ile farklı çocuk dostu etkinliklere devam edeceğiz” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ve Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Çocuk Şenliği programı çerçevesinde Türk Kızılayı tarafından hazırlanan kavurmaları vatandaşlara ikram etti.
Çocuk şenliği; Gençlik Merkezi Etkinlikleri, Türk Kızılayı tarafından Uçurtma dağıtımı, Halk Eğitim Merkezi tarafından Ebru Çalışması, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Balon Dağıtımı ve Belediyemiz tarafından Rüzgâr Gülü dağıtımı ile devam etti.

İskenderun Belediyesi Çocuk Şenliğine Yoğun İlgi İskenderun Belediyesi Çocuk Şenliğine Yoğun İlgi İskenderun Belediyesi Çocuk Şenliğine Yoğun İlgi İskenderun Belediyesi Çocuk Şenliğine Yoğun İlgi

1 YORUM

  1. Karmaşa izdiham koordine sıfır hiç bir organizasyon yok her sıra adı sıraya girmis insanlar resmen çocuklara eziyet diye düşünüyorum

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight + 14 =