Kültür Müdürlüğü tarafından organize edilen “Komşu Köyün Delisi” ve “Murtaza” isimli tiyatro gösterileri izleyici ile buluştu.
Düzenlenen tiyatro gösterine İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Çelikkol, İskenderun Deniz Üs Komutanın Tuğamiral Fuat Gedik, İskenderun İlçe emniyet müdürü Nevzat Güneş, davetliler ve çok sayıda tiyatro sever katıldı.
Düzenlenen tiyatro gösterilerinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Belediye olarak sosyal ve kültürel etkinliklere büyük önem veriyoruz. Bu çerçevede kültür bünyesinde tiyatro topluluğu oluşturduk. Tiyatro, insan varlığının tümünü yansıtan ve yaşatan önemli bir sanattır. Belediyemizin Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen oyunları kıymetli protokol üyelerimiz ve kıymetli tiyatro severlerimiz ile birlikte izledik. Düzenlenen organizasyonda emeği geçenlere ve katılımlarından dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum ”diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından sahnelenen tiyatro gösterilerini izleyen vatandaşlar düzenlenen etkinlikten dolayı Başkan Fatih Tosyalı’ya teşekkürlerini ilettiler.

İskenderun Belediyesinin Tiyatro Etkinlikleri Yoğun İlgi Gördü İskenderun Belediyesinin Tiyatro Etkinlikleri Yoğun İlgi Gördü İskenderun Belediyesinin Tiyatro Etkinlikleri Yoğun İlgi Gördü

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × five =