Pamuk Öğrencilerinin Atatürk sevgisi görülmeye değer

Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumu öğrenciler10 Kasım Atatürk’ün ölümünün 81. Yıl dönümü münasebetiyle resim sergisi açtılar.
Pamuk Kreşin minik maharetli öğrencileri günlerdir kendi elleri ile hazırladıkları resimleri İskenderun halkı da ilgi ile gezme ve görme imkanı buldular.
Primemall Alış veriş Merkezinde hafta sonu gerçekleştirilen resim sergisinde Türkiye’nin kurtarıcısı, Baş Komutan ve baş öğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün resimleri sergilendi.
Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları tarafından açılan resim sergisinde ise en çok ilgiyi Atatürk köşesi gördü. Öğrenciler ve veliler Atatürk köşesinde günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çekindiler.
Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları müdürü Selma Türkoğlu yaptığı açıklamasında; “Öğrencilerimize Atatürk sevgisini en iyi şekilde anlatıyoruz. Günlerdir heyecanla çalışan öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz göz nuru döktükleri resimleri bu gün İskenderun halkı ile paylaşmanın heyecanını yaşıyorlar. Burada öğretmenlerimize de ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Bu kadar emekte öğretmenlerimizin de büyük payı oldu. El birliği ile bu gün Atatürk’e karşı sevgimizi bu şekilde göstermiş olduk. Atatürk’ün çağdaş uygarlık seviyesine ulaşılmasında eğitime ne kadar önem verdiğini biliyoruz ve çocuklarımıza da çağdaş eğitimi sağlam temeller üzerinde vermenin gayreti içerisinde var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
Pamuk Okul Öncesi Eğitim Kurumları 10 Kasım Atatürk’ün ölümünün 81. Yıl dönümü münasebetiyle açılan resim sergisini İskenderun halkı hafta sonu aileleri ile birlikte görme imkanı buldular ve sergiyi ilgi ile gezdiler.

Pamuk Öğrencilerinin Atatürk sevgisi görülmeye değer Pamuk Öğrencilerinin Atatürk sevgisi görülmeye değer Pamuk Öğrencilerinin Atatürk sevgisi görülmeye değer Pamuk Öğrencilerinin Atatürk sevgisi görülmeye değer Pamuk Öğrencilerinin Atatürk sevgisi görülmeye değer Pamuk Öğrencilerinin Atatürk sevgisi görülmeye değer

Önceki İçerikArsuz Ölümünün 81. Yıl Dönümünde Atamızı Saygıyla Andı
Sonraki İçerik5 Temmuz İskenderun belediye Taekwondo Takımı sporcularından Altın madalya