Vali Doğan Afrin’de İncelemelerde Bulundu

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Zeytin Dalı Gümrük Kapısı ve Afrin’de incelemelerde bulundu.

07 Kasım 2019 Perşembe günü ilk olarak Zeytin Dalı Gümrük Kapısı ziyaret eden Vali Doğan, burada incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Zeytin Dalı Harekâtı ile terörden arındırılarak huzura kavuşan Afrin’e geçen Vali Doğan, burada bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Vali Doğan Hatay Valiliği koordinesinde Karayolları Müdürlüğü tarafından yapılan Afrin yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Vali Doğan, daha sonra Cinderes İnsani Yardım Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek burada incelemelerde bulundu. Vali Doğan merkezde yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Vali Doğan’a ziyarette 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alpaslan Kılınç, 2. Hudut Alay Komutanı P. Alb. Ümit Durmaz, Vali Yardımcıları Şenol Bozacıoğlu, Salih Altun ve Yusuf İzci, Kumlu Kaymakamı Ercan Kayabaşı, İl Jandarma Komutanı Albay Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve ilgili kurum müdürleri de eşlik etti.

Vali Doğan Afrin’de İncelemelerde Bulundu Vali Doğan Afrin’de İncelemelerde Bulundu Vali Doğan Afrin’de İncelemelerde Bulundu

Önceki İçerikİSMO’da Bilirkişi Temel Eğitim Kurs Başvuruları devam ediyor
Sonraki İçerikAmeliyatla Tükürük Bezi Kanserinden Kurtulun
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.