Belen’de Toplu Taşımada Kart Dönemi Başlıyor

Toplu taşıma rehabilitasyon çalışmaları kapsamında yeniliklere imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi bu alandaki çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Şehirdeki toplu taşıma araçlarında kullanılan Elektronik Ücret Toplama Sistemine(EÜTS) Belen’de faaliyet gösteren kooperatifler de katıldı.
Belen’deki SS 34 No.lu Belen Mot. Taş. Koop. ile SS 83 No.lu Cırtıman Mot. Taş. Koop’larına bağlı araçlar 30 Ekim Çarşamba günü itibariyle Hatay Kart ile yolcu taşıma faaliyetine başlayacak.
HATAY KARTLAR KİŞİSELLEŞTİRME MERKEZLERİNDEN TEMİN EDİLEBİLECEK
Yeni sistem ile beraber yeni fiyat tarifesinin de uygulanacağını ifade eden Büyükşehir yetkilileri, vatandaşların mağduriyet yaşamaması için Belen’deki Bakras Mahallesi Köprü Sokak Ziraat Bankası yanındaki Hatay Kart kişiselleştirme merkezlerinden yolcu taşıma kartlarını temin etmelerini önerdi.
Yetkililer ayrıca, vatandaşların kart temin ve para yükleme işlemlerini hataykart.com internet adresinde bulunan tüm bayilerden yapabileceğini de belirtti.

Belen’de Toplu Taşımada Kart Dönemi Başlıyor

Önceki İçerikSimi Organik 1. Yılını Kutladı
Sonraki İçerikBaşkan Güven, “Çocuklar Bizim Geleceğimizdir”
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.