İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a 10 adet spor sahası yapacaklarının müjdesini verdi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, Belediye Başkan yardımcıları Kemal Nadir Ünal ve Mehmet Ali Dokuzoğlu ile birlikte Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’i ziyaret etti.

Ankara’da son derece verimli ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Mahallelerimize 10 adet spor sahası yapımına başlıyoruz. Spora ve sporcuya desteğimiz her zaman devam edecek. İskenderun’umuza hayırlı olsun. Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik ile gerekli görüşmeler yapıldı. Kısa bir süre yerlerin belirlenmesinin ardından çalışmalar başlatılacak. Gençlerimizin spor yapabilecekleri alanlar oluşturmak için çalışmalarımız devam edecek ”dedi.

Başkan Tosyalı,” futbol sahası projesiyle mahallelerdeki gençlerimiz ve çocuklarımız daha modern tesislerde spor yapacaklar. İnsanlarımızı spor yapmaya teşvik eden projelere devam ediyoruz, edeceğiz. Birçok farklı mahallemizde İskenderun’un her kesimindeki gençlerin sosyalleşip rahatça spor yapabilecekleri, vakit geçirebilecekleri alanlar inşa etmeye edeceğiz. Hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: 10 Adet Spor Sahası Hayırlı Olsun

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × 3 =