İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye olarak toplumu ilgilendiren farklı konularda paneller düzenlemeye devam edeceklerini belirtti.
İskenderun Belediyesi tarafından “Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı” konulu panel İSTE’de düzenlendi.

Düzenlenen panele İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediye Başkan yardımcısı Doç.Dr. Ayşe Neslin Oğuzhan Akkoca, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, üniversite öğrencileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Düzenlenen toplantıda bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Belediyemiz tarafından İSTE’de düzenlenen “Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı!” adlı panele İskenderun Kaymakamımız ile birlikte katıldık. Belediye olarak toplumu ilgilendiren farklı konularda paneller düzenlemeye devam edeceğimizi belirterek organizasyonun düzenlemesinde emeği geçenlere teşekkür ettik ”dedi.

Başkan Tosyalı,” Belediyemiz tarafından İSTE’de düzenlenen “Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı!” adlı panelimiz yoğun bir katılımla gerçekleşti. Program sonunda panelimize katılım gösteren kıymetli konuşmacılarımıza teşekkür plaketi verdik. Belediye olarak her daim insan odaklı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz ”şeklinde konuştu.
Düzenlene panelde konuşmacılar katılımcılara “Meme Kanseri, Kanserde Erken Tanı” konularında farklı bilgiler verdiler.

“Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı”Paneli Gerçekleştirildi “Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı”Paneli Gerçekleştirildi “Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı”Paneli Gerçekleştirildi

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 1 =