Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti

0
10
TSO1
TSO1

Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek ve beraberindeki heyet İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’na nezaket ziyaretinde bulundular.
Ziyarette, Avusturya heyeti ile birlikte Hatboru Sanayi ve Ticaret A.Ş yönetim kurulu başkanı Mehmet Kılıçlar da yer aldı.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, İTO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İskenderun ve bölge ekonomisi ile ilgili Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek ve beraberindeki heyete bilgiler verdi.
İskenderun’un sanayi ve liman şehri olduğuna vurgu yapan İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter; “Bölgemizde Demir-Çelik sektörünün yanı sıra Filtre sektörü, Lojistik, nakliye, Narenciye ve hizmet sektörü ön plandadır. Ortadoğu’ya en yakın limanlardan biri de İskenderun Limanıdır ve İskenderun Limanından dünyanın değişik ülkelerine konteyner taşımacılığı yapılmaktadır” dedi.
Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek de Hatay ziyareti ile ilgili İTSO yönetimine bilgiler verdi.
İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, ziyaretin anısına Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek’e plaket takdim etti.
Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek ve beraberindeki heyetin ziyaretinde, İTSO Başkan yardımcısı Muhsin Yeter, İTSO Muhasip üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Sanem Akpınar, Müfit Tennioğlu, Yusuf Yılmaz, Hıdır Güneş, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti Avusturya Ticaret Bakanlığı Türkiye Başkanı Georg Karabaczek İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × two =