Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Halk toplantıları ile vatandaşlarının dertlerini ve sıkıntılarını dinleyip sorunlara çözüm önerileri arıyor. Toplantıda konuşan Güven:” Bizleri sevgiyle karşılayan halkımıza söz; güzel yarınları beraber inşa edeceğiz.”dedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından bir bilgilendirme yayınlayan Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven: “Halka hizmet sevdamız ışığında Gökmeydan ve Haymaseki Mahallelerimizde düzenlediğimiz Halk Toplantılarımıza, CHP Hatay Milletvekillerimiz Sn. Suzan Şahin ve Sn. İsmet Tokdemir, CHP Arsuz ilçe Başkanımız Sn. Faik Çekin ve Yönetimimiz, Büyükşehir Belediyesi 3. Bölge Sorumlumuz, Meclis Üyelerimiz ve Muhtarlarımız ile beraber katılarak halkımızın taleplerini dinledik, not aldık.

Bizleri sevgiyle karşılayan halkımıza söz; güzel yarınları beraber inşa edeceğiz. Göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü kıymetli hemşehrilerime canı gönülden teşekkür ederim.”dedi.

Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven: GÜZEL YARINLARI BERABER İNŞA EDECEĞİZ Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven: GÜZEL YARINLARI BERABER İNŞA EDECEĞİZ Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven: GÜZEL YARINLARI BERABER İNŞA EDECEĞİZ

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × two =