Bilgilendirme seminerine; İSDEMİR, AGM, ASAŞ, ŞAMPİYON FİLTRE, ATLAS ENERJİ, FİLFİLTRE, GFT, TOSÇELİK LİMAK PORT, SUMİTOMO, YETİŞEN GRUP, FERRA FİLTRE, AKÇELİK gibi 13 farklı firmada çalışan personel katılım sağladı. 85’in üzerinde katılımcı ile gerçekleşen bilgilendirme semineri içeriği ile göz doldurdu ve yoğun ilgi gördü.

Günün ilk yarısında, Endüstri Belgelendirme Türkiye Satış Pazarlama Müdürü Yücel Erdem, TÜVNORD’un kısa bir tanıtımıyla seminere başladı. Ardından, IATF Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçisi ve TÜVNORD Türkiye Sertifikasyon Müdürü Ayşegül Durmaz Gökçöl, IATF 16949:2016 ve ISO 9001:2015 standartları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Seminerin öğleden sonraki ikinci bölümünde ise, IRCA onaylı Baş Denetçi ve TÜVNORD Türkiye Kalite-Teknik ve Risk Müdürü Semra Can, ISO 45001:2018 ve ISO 50001:2018 standartları hakkında bilgi verdi. Seminerin sonunda kapanış konuşması yapan İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli tarafından katılımcılara hediyeleri takdim edildi.

İSTE’de Kalite Yönetimi Semineri Düzenlendi İSTE’de Kalite Yönetimi Semineri Düzenlendi

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve + 6 =