Geçtiğimiz yıl şampiyon olarak birinci amatör lige yükselen Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü sezonun ilk maçında Antakya takımı Sümer Spor’u 10-0 yenerek lige çok hızlı bir başlangıç yaptı.
Maç boyunca oyun üstünlüğünü elinden bırakmayan Uluçınar Gençlik ve Spor kulübü Birinci amatör Lig’de de iddialı olduğunu ilk maçta sergiledi. İlk maçta onları yalnız bırakmayan Kaymakam Musa SARI takımı, hoca ve sporcuları kutladığını, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da kendilerini destekleyeceklerini, yanlarında olacaklarını ifade ederek bu günkü göz dolduran oyundan dolayı herkesi ayrı ayrı kutladığını önümüzdeki hafta deplasmanda oynayacakları Büyükşehir Belediyesi maçı ve diğer sezonun tüm maçlarında kendilerine başarı dileklerini sunduğunu ifade etti. SARI , maç sonunda soyunma odasında futbolcuları ziyaret ederek tebrik etti ve desteklerini ifade etti. Futbolcular ve yönetim de her zaman yanlarında gördükleri Kaymakam SARI ’ya şükranlarını sunduklarını ifade ettiler.

Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü Birinci Amatör Lige Hızlı Başladı Uluçınar Gençlik ve Spor Kulübü Birinci Amatör Lige Hızlı Başladı

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × 4 =