İskenderun Belediyesi’nden Ne Kadar Memnunsunuz

İskenderun Belediyesi ,katılımcı belediyecilik anlayışıyla internet sayfası üzerinden ‘Vatandaş Memnuniyet Anketi’ başlatıldı.

Kurumsal internet sayfası üzerinden başlatılan anket çalışmasında yapılan hizmetlerin başarı ve önem derecesi vatandaşlar tarafından belirlenecek.
Katılımcı belediyecilik anlayışının en güzel örneklerinden biri olan Vatandaş Memnuniyet Anketinin ardından yapılacak değerlendirmelerle sorunlara karşı yenilikçi çözümler üretilecek.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,yaptığı açıklamada, “Katılımcı belediyecilik anlayışımızla Vatandaş Memnuniyet Anketimizi başlattık. Bu anket, belediyenin performansını ortaya koymak, yürütülen hizmetlerden vatandaşın memnuniyet derecesini ölçmek amacıyla uygulanmaktadır. Anket ile İskenderun Belediyemizin hizmetleri vatandaşlarımız tarafından değerlendirilecek, talep ve istekleri de belirleyeceğiz.. Anketimize katılan vatandaşlarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

iskenderun.bel.tr adresinden ankete ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. Hemen söyleyim: hiç ama hiç memnun değilim! Şehir çok pis. Yollar delik deşik. Çeşme suyu çok kireçli ve içilmiyor, Kanal mikrop yuvası, diğer belediyelerle işbirliği çok zayıf, kutuplaşma söz konusu, Şehir trafiği berbattan çok daha berbat, araba park yerleri yetersiz, yeşil alanlar ve çocuk oynama alanları kısıtlı, yollar esnaflar tarafından işgal edilmiş (yol ortasına masalar kurulmuş). Kısacası, geçmiş yöneticilerin çarpmalarından dolayı şehir ilerleme yerine geriledi ve belediye kasası sıfırlandı. Belediyenin en az 230 milyon TL borçu var.

    Yeni yönetim bir şeyler yapmaya çalışıyor. 2 yıl sonra ne kadar başarılı olduklarını görebileceğiz. O zaman bu anket yapılsın derim.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here