İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde Genel kurullarını gerçekleştiren İskenderun Güney Eğitim Vakfı yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İGEV yönetim kurulu başkanlığına seçilen Nihad Belli ve yönetim kurulu üyeleri İTSO yönetimini kapıda karşıladılar.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak eğitim ve maddi durumu yerinde olmayan başarılı öğrencilerin okumaları için sağlanan burslar konuşuldu.
Ziyarette konuşan İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “İGEV Başkanı olan Nihat Belli ve yönetimine yönetim kurulum adına yeni görevlerinde başarılar diliyoruz. İskenderun’da eğitime sağladığınız katkı özellikle burslu öğrencilerin okuyabilmeleri için öz veriyle yaptığınız çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyoruz. Bizler de İTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı bünyesinde üniversite öğrencilerine burs imkanı sunmaktayız. Burada hem sizin hem de bizim ortak amacımız, eğitime hizmet etmek ve öğrencilerimizi bu imkanlardan faydalandırmaktır. Bu vesile iye şahsınız ve yönetiminize yeni görevinizde başarılar diliyorum. İTSO olarak her zaman sizlerin yanında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz” dedi.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İGEV Başkanı Nihad Belli ise; “Bizlerde sizler gibi eğitime önem veriyoruz ve Şehrimizde özellikle maddi durumu yerinde olmayan başarılı üniversite öğrencilerimizin okuyabilmeleri için yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte yoğun çaba sarf ediyoruz. Burada amaç, eğitime katkı ve geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize destek olmaktır” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.
İGEV’in ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu Raşit Özyurt, İTSO Genel sekreteri Figen Gül Dönmez yer aldı.

İTSO Yönetiminden İGEV’e Hayırlı olsun Ziyareti İTSO Yönetiminden İGEV’e Hayırlı olsun Ziyareti

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 2 =