İskenderun’da Uyuşturucu Operasyonu Devam Ediyor

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.
Bu doğrultuda;

Narkotik Suçlar kapsamında 07/06/2019 ile 21/06/2019 tarihleri arasında İlçemizde 15 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 33 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır.

Söz konusu olaylar kapsamında, 212 gr. esrar maddesi, 71 adet captagon hap, 1580 adet ecstasy hap, 15 kök kenevir bitkisi ve 5 gr.metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here