5 Temmuz Festivalin İlk Konseri Soydan Soydaş ‘dan

İskenderun’da uzun bir aradan sonra Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatıyla gerçekleşecek olan 5 Temmuz Kültür ,Sanat ve Turizm Festivali, Millet Parkı’nda düzenlenen Soydan Soydaş & A*STAR BAND konseriyle start aldı.

Festivali, sahil şeridi ve Atatürk Anıt Alanıyla sınırlı tutmayan, kent genelinde yapılan kültür-sanat ve spor etkinlikleri ve konserlerle halka tamamına ulaşmayı amaçlayan İskenderun

Uzun bir aradan sonra ilk kez açık alanda düzenlenen konserde vatandaşlar Soydan Soydaş’ın okuduğu şarkılar ve & A*STAR BAND ile coştular.
7’den 70’e yüzlerce kişinin izlediği Soydan Soydaş & A*STAR BAND konserinde vatandaşlar , festivali yeniden hayata geçiren ve sanatçıları halkla buluşturan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.

Gece boyunca Sanatçı Soydan Soydaş, şarkılarını okumaya devam ederken & A*STAR BAND ekibi de bir çok şarkısına vatandaşların da eşlik etmesini sağlayarak coşkuyu büyütmeyi başardı.

Düzenlenen konser gece boyunca devam ederken vatandaşlar & A*STAR BAND performansı ve Soydan Soydaş’ın söylediği bir birbirinden güzel şarkılarla gönüllerince eğlendiler.
Düzenlenen konsere Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Nadir Ünal,Kültür Müdürü Suat Nesim Sarı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here