Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Ak Parti’deki Bayramlaşma Törenine Katıldı

0
8
2 1
2 1

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Ramazan Bayramı dolayısı ile AK Parti İlçe teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
Düzenlenen bayramlaşma törenine eski Hatay Milletvekillleri Orhan Karasayar,Mehmet Soydan ,AK Parti ilçe başkanı Abdulkerim Güven,meclis üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik kolları üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.
Başkan Fatih Tosyalı yaptığı konuşmada, tüm partililerin Mübarek Ramazan bayramını kutlayarak,” Bayramlarımız, halkımızın birlik ve beraberliğine, sosyal yardımlaşma ve dayanışmanın geliştirilmesine vesile olan, ortak değerlerimiz çerçevesinde, insanlarımızı birbirine yaklaştıran müstesna günlerdir. Ramazan Bayramının hayırlar getirmesini diliyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Ülkemizi, devletimizi, milletimizi korusun” dedi.
Düzenlenen toplantıda yapılan konuşmalarda tüm teşkilat üyelerinin Ramazan Bayramını kutlandı, herkese sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilendi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı  Ak Parti’deki Bayramlaşma Törenine Katıldı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı  Ak Parti’deki Bayramlaşma Törenine Katıldı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı  Ak Parti’deki Bayramlaşma Törenine Katıldı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − two =