Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu 1. sınıfında Geleneksel Okuma Bayramı

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu 1. sınıf öğrencileri için Geleneksel Okuma Bayramı programı düzenlendi.

Programa hayır severler Naciye ve Suna Tekin, okul müdürü Mehmet Çörtük, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Öğrenciler şiirler okudu, şarkılar söyledi, dans ve slayt gösterileri sundu. Okuma bayramında öğrencileri muhteşem performanslarından ve okuma azimlerinden dolayı kutlayan okul müdürü Mehmet Çörtük, emeği geçen herkese programa destek oldukları için teşekkür etti. Programın sonunda okul adına hayırseverlere çiçek takdim edildi.

Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu 1. sınıfında Geleneksel Okuma Bayramı Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu 1. sınıfında Geleneksel Okuma Bayramı Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu 1. sınıfında Geleneksel Okuma Bayramı Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu 1. sınıfında Geleneksel Okuma Bayramı Naciye Suna Oktay Tekin İlkokulu 1. sınıfında Geleneksel Okuma Bayramı

1 YORUM

  1. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Kendileri küçük ama yürekleri kocaman çocuklarımızı, okul müdürü, müdür yardımcısı, öğretmenler ve çocuklarımıza gösteride yardımcı olan herkese: emeğinize sağlık. İyi ki var sınız, sağ olun, var olun.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − 12 =