AK Parti Genel Merkezi, Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde kamp gerçekleştirdi.
Üç gün süren kampta, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kampın açılış ve kapanış konuşmasını gerçekleştirirken gündemi değerlendirdi.
Düzenlenen programda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelen İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Başkan Erdoğan’a İskenderun halkının selamını ileterek belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
İSKENDERUN’A ÖNEM VERİYOR
Başkan Tosyalı yaptığı açıklamada kampın son derece verimli geçtiğini belirterek,” AK Partimiz tarafından Ankara’da 28.si düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda ilçe belediye başkanlarımız ile birlikte katılım gösterdik. Düzenlenen kampa Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldik. Sayın Cumhurbaşkanımız İskenderun halkına selamlarını iletti. Cumhurbaşkanımız İskenderun’a önem veriyor. Kampta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ve Çiğdem Karaaslan da birer sunum yaptı ”dedi.

Başkan Tosyalı kampın son derece verimli geçtiğini belirterek,” ilçe belediye başkanlarımız ve milletvekillerimiz ile birlikte bakanlarımıza ilimizin, kentimizin sorunlarını ve yapılacak olan projeler hakkında bilgiler verdik. Bakanlarımız bizlere destek sözü verdi. İnşallah bu temaslarımızın şehrimize, ülkemize ve tüm vatandaşlarımıza katkı sağlayacağını temenni ediyorum ”şeklinde konuştu.

Başkan Tosyalı Kızılcahamam Kampında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Bir Araya Geldi Başkan Tosyalı Kızılcahamam Kampında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Bir Araya Geldi Başkan Tosyalı Kızılcahamam Kampında Cumhurbaşkanı Erdoğan’la Bir Araya Geldi

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − 12 =