İTSO Başkanı Hakkı Levent YILMAZ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Erzin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İTSO ve Erzin Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeleri ziyarette bölgenin genel ekonomik konuları hakkında karşılıklı fikir alış verişinde bulundular.
Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Erzin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Muhteşem Vural, Erzin’in sanayi ve tarım şehri olduğuna vurgu yaparak, Narenciye sektörünün de sorunlarına ziyarette dikkat çekerek, Erzin’e kurulacak olan yeni Organize Sanayi Bölgesinin ise, Bölge ekonomisine ciddi katkı sağlayacağı belirtildi.
İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ziyarette yaptığı konuşmasında, Bölgenin ortak sorunlarında Ticaret odaları olarak birlikte hareket edilmesinin bölge ekonomisinin kalkınmasında önemli olacağına vurgu yaparak, Erzin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
Erzin Ticaret ve Sanayi Odası yönetiminin ziyaretinde, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan yardımcıları Muhsin Yeter, Mahir Taner İTSO Muhasip Üye Gassan Kuran, İTSO yönetim kurulu üyeleri Müfit Tennioğlu, Raşit Özyurt, Selma Yılmaz ve Hıdır Güneş yer aldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

fifteen + 15 =