Doğa Koleji, İskenderun Kampüsü her yıl olduğu gibi bu yıl da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle coşku ve gururla kutladı.

Doğa Koleji yerleşkesi içinde yapılan programda günün anlam ve önemini anlatan konuşmaların ardından öğrenciler, 23 Nisan’la ilgili şiirler okudular; Almanca, İngilizce, Türkçe şarkılar seslendirdiler ve dans oyunları gösterisi sundular.

Doğa Koleji daha sonra Bayrak, Flama ve Bando Takımı önderliğinde öğretmenleri, velileri ve çalışanları eşliğinde Park Forbes Alışveriş Merkezinde büyük bir coşku ve gururla görkemli bir kortej yürüyüşü gerçekleştirdi.

Doğa Koleji Bando Takımı’nın Sahil Şeridinde yaptığı geçit töreni, vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılandı ve büyük bir alkış aldı. Dağıtılan el bayrakları ve balonları alan minikler çok sevindiler. Törendeki gösteriler tüm izleyenler tarafından büyük alkış aldı. Böylece yapılan yürüyüş ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu hep birlikte doyasıya yaşattılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.

Doğa Harikalarının 23 Nisan Çoşkusu Doğa Harikalarının 23 Nisan Çoşkusu Doğa Harikalarının 23 Nisan Çoşkusu Doğa Harikalarının 23 Nisan Çoşkusu Doğa Harikalarının 23 Nisan Çoşkusu

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × one =