İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.
Anadolu Katolik Kilisesi episkopos Paolo Bizzeti,işadamı Kazım Gökmen,Paşa Karaca ,Enis Ülkümen,Nuri Üysen ,Gübretaş İskenderun Bölge müdürü Turhan Koç,Genel Müdürü İbrahim yumaklı,,Hüdamar sahibi Hüseyin Şanlı,İskenderun Ortodoks vakfı başkanı Can Teymur ve yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda vatandaş Başkan Fatih Tosyalı’yı makamında ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’un bir kardeşlik kenti olduğunu belirterek,” İskenderun’un her alanda en iyi noktaya taşımak için canla başla çalışacağız. Daima şeffaf, dürüst, adil, insan odaklı ve kamu çıkarını esas alan yönetim anlayışını ilke edindik. Tevazu, samimiyet, gayret ve hakkaniyet ile çıktığımız bu yolda her kesimin belediye başkanı olarak hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya hayırlı olsun dileklerini ileten konuklar ise yeni görevlerinde başarı dileklerini ilettiler.
Belediye Başkanı Tosyalı’ya Tebrik Ziyareti Devam Ediyor Belediye Başkanı Tosyalı’ya Tebrik Ziyareti Devam Ediyor Belediye Başkanı Tosyalı’ya Tebrik Ziyareti Devam Ediyor Belediye Başkanı Tosyalı’ya Tebrik Ziyareti Devam Ediyor

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × one =