Yükseliş’te 23 Nisan Coşkusu ve Gururu Bir Başkaydı

Habib Söyledi Yükseliş Coştu…

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Özel Arsuz Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü’nde bir başka kutlandı.

Kortej halinde İskenderun merkez caddelerinde bando takımı eşliğinde yürüyüşlerini yapan Özel Arsuz Yükseliş Koleji öğrencileri, Okul Kurucusu Nuri Üysen ve Genel Müdür Aykut Davut Öktem’in öğretim kadrosuyla hazırlanan 23 Nisan Karnavalı’nda doyasıya bayramlarını kutladılar.

23 Nisan Karnavalı’nın tüm coşkusu, hazırlıkların mükemmelliği bir yana, kurulan standlarda uygun fiyatlarla yapılan satışlar, hayata tutunmaları için desteğe ihtiyaçları olan Omurilik Felçlileri’ne bağışlandı. Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm Dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, hem bütün coşkusuyla kutlandı, hem de öğrenci, veli ve öğretmenler kutsal bir görevi yerine getirerek omurilik felçlilerinin tedavilerinde, hayatlarının kolaylaştırılmasında kullanılmak üzere maddi katkı sunmuş oldular.

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Mithat Tolunay’ın da katılarak çocukların coşkusuna ortak oldukları karnavalda, Özel Arsuz Yükseliş Koleji Müzik Öğretmenleri Yeliz Özonur ve Habib Gök’ün büyük özveriyle kurdukları okul korosu, yine öğrencilerden oluşan saz ekibiyle muhteşem konserler verdiler.

Sahnede başka coşku ve gurur, kampüsün çeşitli alanlarında kurulan oyun gruplarında sınırsız eğlence ve keyifle birlikte, ideallerini hayata geçirmenin keyif, gurur ve mutluluğunu yaşayan Özel Arsuz Yükseliş Koleji Kurucusu Nuri Üysen, cıvıl cıvıl kampüs alanında hem duygulandı hem de gururlandı.

Gecenin en önemli sürprizlerinden birisi ise albümleri klipleriyle gönüllerde taht kuran Sanatçı Habib’in konseri oldu.

Ünü uluslararası arenada yayılan bölgemizin yetiştirdiği en önemli sanatçılarından Habib, karnaval boyunca sahnede birçok enstrümanla öğrencilerine ve meslektaşı Müzik Öğretmeni Yeliz Özonur’a eşlik etti ve ardından da sahnede fırtına gibi eserken herkese coşkulu ve eğlenceli saatler yaşattı.

Habib’in söylediği şarkılar eşliğinde halaylar çeken, gönlünce dans eden öğrenciler, veliler ve öğretmenler, 23 Nisan coşkusunu en güzel şekilde yaşadılar.

Yükseliş’te 23 Nisan Coşkusu ve Gururu Bir Başkaydı Yükseliş’te 23 Nisan Coşkusu ve Gururu Bir Başkaydı Yükseliş’te 23 Nisan Coşkusu ve Gururu Bir Başkaydı Yükseliş’te 23 Nisan Coşkusu ve Gururu Bir Başkaydı

Önceki İçerikBaşkan Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Sürüyor
Sonraki İçerikİskenderun’da 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı