Hatay’daki İlk Maç Galatasaray’ın

0
21
hbb 2 2
hbb 2 2

Normal sezonun tamamlanmasının ardından play-off serisinde Galatasaray ile eşleşen Hatay Büyükşehir Belediyespor, rakibini ilk maçta kendi evinde ağırladı.

17 Nisan Çarşamba günü Antakya Spor Salonu’nda rakibini ağırlayan Hatay Büyükşehir Belediyespor beklemediği bir mağlubiyet aldı.

Karşılaşmanın ilk çeyreğinde iki takım skor üretmekte zorlandı ve ilk çeyrek 11-7 ev sahibi Hatay Büyükşehir Belediyespor’un üstünlüğü ile geçildi. İkinci çeyrek karşılıklı sayılarla başladı. Konuk ekip Galatasaray hızlı hücumlarla bulduğu sayılarla skor üretti ve soyunma odasına üstün giren taraf oldu. 26-30

Mücadelenin ikinci yarısı da yüksek tempo ve etkili mücadeleye sahne oldu. Williams ile skor üreten mavi-beyazlılar rakibinin pota altından bulduğu sayılara engel olamayınca üçüncü çeyrek de Galatasaray’ın üstünlüğü ile tamamlandı. 41-52. Son çeyrekte bambaşka bir Hatay Büyükşehir Belediyespor vardı. Oyuna ağırlığını koyan Hatay’ın Melekleri son topa kadar yüksek tempoyla mücadele etse de parkeden 62-63 mağlup ayrıldı.

Hatay’daki İlk Maç Galatasaray’ın Hatay’daki İlk Maç Galatasaray’ın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 + 14 =