Belediye Başkanı Fatih Tosyalı: Muhtarlarımız İle Birlikte Çalışacağız

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı , “mahallelerimizde göreve gelen ve görevlerine devam eden tüm muhtarlarımızı tebrik ediyorum ”dedi.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye meclis salonunda muhtarlar ile bir araya geldi.
HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ
Düzenlenen toplantı öncesinde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ,”Yeni dönemimiz hepimiz için hayırlı olsun. Hepimizin amacı halkımıza ve mahallelerimizde yaşayan vatandaşlara hizmet etmektir. Bundan sonra hep birlikte çalışacağız. Hiçbir mahallemizi ayrım yapmadan adil bir hizmet anlayışı ile hizmetlerimizi gerçekleştireceğiz. Çalışmalarımızı belirlenecek olan plan ve programlar dâhilinde yapacağız. Sık sık bir araya gelip fikir alışverişinde bulunacağız” dedi.
MUHTARLIK MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVDE
Başkan Fatih Tosyalı ,”mahallelerin sorunlarını daha kısa sürede çözmek ve muhtarlarla birlikte ilçeye daha iyi hizmet vermek için belediye bünyesindeki muhtarlık müdürlüğü daha aktif görev yapacak. Tüm muhtarlarımız bu müdürlük ile iletişim haline geçip yaşanan sorunlara kısa sürede çözüm bulunacak. Muhtarlarımız tüm istek ve taleplerini muhtarlık müdürlüğüne bildirebilecek” şeklinde konuştu.
Düzenlenen toplantıya belediye başkan yardımcısı Ahmet Keskin, resmi dairelerin ve belediyelerin daire müdürleri, muhtarlar ve muhtarlıklar müdürü Cemil Çengel’de katıldı.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here