Başkan Fatih Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor.
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Yerel Seçimi’nde İskenderun Belediye Başkanı seçilen Fatih Tosyalıbir taraftan belediye çalışmaları ile ilgili planlamalarını ve görüşmelerini sürdürürken, diğer taraftan da kendisini kutlamaya gelen vatandaşları, kurum ve kuruluş temsilcilerini kabul ediyor.
İl Milli Eğitim Müdürü Kemal Karahan, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu,Assan Limanı İşletmecileri Toros Keleşoğlu ve Cem Kuvas,Limak Port Genel Müdürü Gündüz Arısoy,İşadamları Atıf Ceritbinmez, Mehmet Borsan ve Ferhat İlhan,Kilisliler Derneği ,Paimiye Hastanesi yöneticileri,Türk-İş Hatay İl Temsilciliği,Başhekim Veysel Yıldırım,İlçe Jandarma Komutanı Ferit Gül,Merkez Bankası Müdürü Mehmet Yıldırım,MHP İskenderun İlçe Teşkilatı,Garnizon komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılıç,İTSO Başkanı Levent Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Fatih Tosyalı’ya tebrik ziyaretinde bulunarak yeni dönemde kendilerine başarı dileklerini iletti.
BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ
Görüşmelerin ardından konuklarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı “Sizlerin destek ziyaretleri bizlere güç veriyor. Bizler de halkımızın bize olan güven ve desteğiyle ilçemizi çok daha güzel bir noktaya taşıyacak, çok daha güzel hizmetler sunacağız” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor Başkan Fatih Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor Başkan Fatih Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor Başkan Fatih Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor Başkan Fatih Tosyalı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

Önceki İçerikMeleklerin Rakibi Galatasaray
Sonraki İçerikAb Üyesi Ülkelerin Büyükelçileri Başkan Savaş’ı Ziyaret Etti