İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor

1
20
7
7

Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ve kaliteli bir hizmet almasını sağlamak amacıyla çalışmalarını sürdüren İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri kent genelinde denetimlerine devam ediyor.
Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın talimatları ile çalışmaları yoğunlaştıran zabıta ekipleri, ana arterler ve sokaklarda yer alan kaldırımların, vatandaşların ve araç trafiğinin geçişlerini engelleyecek şekilde işgallerine karşı denetim yaptı.
Zabıta ekipleri, kamusal alanları ve kaldırımlarda görüntü kirliliği oluşturan ve yayaların kaldırımlardan geliş geçişini engelleyen, izinsiz reklam tabelalarını ve dükkân sahiplerine ait eşyaları toplatarak işyerlerini uyardı.
İzinsiz bölgelere yerlere afiş asanlar, dilenciler, izinsiz bölgelere hafriyat dökenler ve seyyar satılar konusunda denetimler yapan zabıta ekipleri gerekli uyarı ve yasal işlemleri yapmaya devam ediyor.
İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor İskenderun Belediyesi Zabıta Ekipleri Denetimlerini Sürdürüyor

1 YORUM

  1. DENETIMLERI DESTEKLIYORUM GÖRÜNTÜ KIRLILIGIYLE CIDDI DENETIM VEMUCADELE EDILMELIDIR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five + fifteen =