Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, yoğun bir şekilde sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında Numune Mahallesi esnaflarını ziyaret etti. Meclis üyesi adayları, ilçe örgütü, kadın kolları ve partili gençlerle birlikte ziyaretlerini gerçekleştiren Şahutoğlu’nu esnaf ve vatandaşlar da sevgiyle karşıladı.
Ziyaretlerine mahallede hizmet veren Beyaz Melek Bakım Merkeziyle başlayan Şahutoğlu, yetkililerden merkez ile ilgili bilgi alırken, hastalarla da yakından ilgilendi.
Eşi Cavide Şahutoğlu’nun da eşlik ettiği ziyaretlerde daha sonra esnafları gezen Şahutoğlu, esnaflara hayırlı işler, bol kazançlar diledi. Esnafların yakın ilgisiyle karşılanan CHP Adayı Şahutoğlu’na vatandaşlar da balkonlarından alkışlarla destek verdiler.
Daha sonra Esentepe Mahallesinde bulunan semt pazarını da gezen Şahutoğlu, burada da esnafın ve alışveriş yapan vatandaşların teveccühüyle karşılandı. Martın sonunda baharı getirmeye kararlı olduklarını ve 31 Mart günü sandık başına gittiklerinde bu yönde bir irade kullanacaklarını ifade eden vatandaşlar; “Dermanımızın doktorda olduğunu biliyoruz. Yılmaz Şahutoğlu’na inanıyor ve güveniyoruz. İskenderun’a en iyi şekilde hizmet edeceklerinden kuşkumuz yok. Sonuna kadar doktorumuzun yanında ve destekçisiyiz” diye konuştular.
Samimi karşılamaları ve duydukları güvenden dolayı esnaf ve vatandaşlara teşekkür eden Şahutoğlu da; “Oylar sizden hizmet bizden. Bizlere 31 Mart’ta 5 dakikanızı ayırın 5 yılımız size feda olsun. Allah’ın izni ve sizlerin desteğiyle kazanacağız. İskenderun’a hep birlikte baharı getireceğiz” dedi.
Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, İskenderun Demirçelik Sitesi semt pazarını da ziyaret ederek, esnaf ve bölge halkıyla bir araya geldi.

1 YORUM

 1. Belediye hizmetleri açısından İskenderun için kayıp yıllar olan son 10 veya 15 yıllık geçmişi geride bırakalım ve ileriye bakalım derim.
  İskenderun belediye başkanlığı için şu an 3 adayımız yarışıyor!
  Her üçü de iddialı ve İskenderun halkına her türlü vaatte bulunuyor!
  Bu adayların vaatlerine inansak, o zaman kim seçilirse seçilsin güzel günler İskenderun halkını bekliyor deiyeceğim ama tarih dersi bize öyle gösteriyor ki seçim öncesi verilen vaatlerin çoğu seçim sonrası gerçekleşmiyor, yani palavra! Bu bütün adaylar için geçerli!
  Tabi adaylar arasında dikkat etmemiz ve önem vermemiz gereken detaylar var. Bu detaylar seçmenin kararını belirleyecektir!

  Mutlaka hepimiz oy hakkımızı kullanalım! Oyunu kullanmayanların politika alanında söz hakkı yoktur ve olamaz!

  Halkın çoğunluk oyları ile seçilecek yeni belediye başkanımıza şimdiden büyük ve kalıcı başarılar dilerim!

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + 7 =